Ald adtomotive

 
1.0 (4)
361
Ald adtomotive
Описание :
ALD Automotive прагне, щоб усі її працівники, зовнішні партнери, постачальники або інші особи, що прямо чи опосередковано пов’язані з ALD Automotive суворо дотримувалися антикорупційного законодавства та внутрішніх антикорупційних програм. Для цього нами було розроблено та введено в дію Кодекс Поведінки (Етики), Кодекс сталих закупівель та Кодекс по боротьбі з корупцією та зловживанням службовим становищем, дотримання яких є обов’язковим для усіх працівників ALD Automotive

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
0442476969

Рецензии пользователя

Рецензий: 4
Оценка
 
1.0(4)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Кримінальна справа проти Aldautomotive
Оценка
 
1.0
Формально у компанії Aldautomotive існує безліч кодексів корпоративної етики, внутрішніх правил та вимог, щодо дотримання норм міжнародного та локального законодавства, процедури запобігання відмиванню брудних грошей та безліч іншої "локшини"
Однак вся ця маячня аж ніяк не заважає французькі компанії визнавати Крим російським при цьому не потрапити під санкції Євросоюзу та США!
Ви просто подивіться на карту Росії на їхньому російському сайті там Крим російський - Але на загальноєвропейському сайті ситуація геть інша, там Крим це Україна!!!
А от в Україні компанія Aldautomotive/ТОВ Перша лізингова компанія налагодила схему підкупу чиновників з МВС, ЗСУ, районних адміністрацій, завдяки чому з 2014 року і після введення воєнного стану переховувала від ЗСУ 5000 автівок які були дуже потрібні нашим захисникам!

Станом на сьогодні відкрита кримінальна справа (з санкцією 5-8 років позбавлення волі) відносно Aldautomotive/ТОВ Перша лізингова компанія. Генеральний директор компанії Булал Уалід, який організував всю цю шахрасько-корупційну схему не дуже поспішає повертатися в Україну)))
Ф
г. Київ
Відгук про ALDautomotive ТОВ Перша лізингова компанія
Оценка
 
1.0
Відгук про ALDautomotive який зрозуміють всі кому там довелося працювати!
Французька компанія ALDAutomotive вже років 10 як відійшла від будь-яких стандартів Société Générale.
Філії ALDautomotive на просторі СНД це типові пострадянські «фірми» до яких лише присилають керівника з Європи (насправді керівника присилають за якісь провини використовуючи це як покарання).
Якщо маєте сумнів - шукайте відгуки про ALD на сайтах відгуків. Співробітники російської філії просто кричать про відсутність у компанії професіоналів, тотальну корупцію, дуже токсичну і негативну атмосферу всередині компанії.
Український філіал ALDautomotive має назву ТОВ «Перша лізингова компанія» і може служити еталоном того як робити не слід.
Вихід з лав професійного об’єднання Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» компанії АЛД Автомотів, ТОВ «Перша лізингова компанія» відбувся через суттєві розбіжності поглядів на морально-етичні засади ведення бізнесу зазначеної компанії з іншими учасниками організованого ринку.
Норма для ALDAutomotive це зарплати в конвертах, ухиляння від оподаткування, тотальне кумівство та продаж посад всередині компанії, хабарі посадовцям для полегшення ведення бізнесу, а сотні відгуків на рекрутингових сайтах людей які там працювали стануть наочним підтвердженням.
Керівництво компанії АЛД Автомотів продовжує залишатися на своїх позиціях, які є неприйнятними для об’єднання лізингодавців України, а відтак – залишилось поза організованою спільнотою ще на початку 2017 року.

Вміння вправно вести бізнес в країнах з тотальною корупцією це фішка ALDAutomotive! Ви тільки подивиться як чудово пораються ALDautomotive на Росії та Білорусі.
На передодні Дня Незалежності України ALDautomotive вляпалась в черговий корупційний скандал через порушення законодавства, корупцію та можливе шантажування високопосадовців. ТОВ «Перша лізингова компанія» всупереч Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Положення про військово-транспортний обов'язок, компанія незаконно приховала від обов’язкової мобілізації 5000 авто!

В перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, з сайту ALDcarmarket було видалено всі авто які пропонувались до продажу. Співробітники компанії та водії стверджують що отримали розпорядження сховати всі наявні авто, та переміщувати їх на захід України, тим хто ухилявся від виконання задачі погрожували скороченням виплат зарплати (якщо зарплати там дійсно отримують у конвертах, то це був відвертий шантаж).
За час активної фази бойових дій на території Києва та Київської області, коли справжні компанії-патріоти України: OTP лізинг, SIXT, Нова Пошта, Епіцентр, десятки банків, Укрпошта, АТБ та багато інших, добровільно передали на потреби ЗСУ сотні авто.
Військкомати виконуючи Закон України примусово мобілізували автотранспорт в аграрних компаній якім він був потрібен наче кисень під час посівної компаній, а ТОВ «Перша лізингова компанія», власник найбільшого автопарку у країні не надало жодного автотранспортного засобу для потреб ЗСУ та Тероборони.
Згодом інформація на сайті ALDcarmarket про вживані авто які пропонуються до продажу відновилась.

Жодних заяв стосовно військової агресії проти України та свого бізнесу на росії та білорусі керівництво ALDautomotive Ukraine так і не зробило починаючи з 24.02.2022.

Втім, ситуація дуже змінилася 05.08.2022 коли по всій Україні СБУ та військова прокуратура почали обшуки у всіх причетний до приховування від мобілізації власника найбільшого автопарку в Україні - ТОВ «Перша лізингова компанія».
Як повідомляють джерела в СБУ та прокуратурі, усі 5000 авто що належать групі ALDautomotive в Україні, завдяки системній підробці військових довідок, вдалося переховувати від мобілізації майже пів року!
Втім, керівництво ТОВ «Перша лізингова компанія» не просто знало про наявність протизаконної та корупційної схеми, вони були її ініціаторами і організаторами які щомісяця виділяли не аби які суми готівкою на обхід вимог чинного законодавства України. Генеральний директор «Перша лізингова компанія» зараз намагається погасити "пожежу" використовуючи свої зв’язки у посольстві Франції в Україні, але чи вдасться ALDAutomotive уникнути відповідальності в Україні продовжуючи вести бізнес на росії та білорусі – дізнаємось згодом.
Напередодні Дня незалежності України ми всі тримаємо кулачки за зміни на краще у нашій державі, нульову толерантність до Європейських компаній які готові бути спонсорами корупції, нелегальних схем та порушення законодавства України!

Сподіваюсь тепер всім зрозуміло через які саме суттєві неспівпадіння поглядів на морально-етичні засади ведення бізнесу ALDautomotive вийшла з лав «Українського об’єднання лізингодавців» та багато років трималась подаль від інших учасників організованого ринку лізингу в Україні.
Р
г. Київ
ALD automotive Французьська ширма і типовий бізнес часів януковича
Оценка
 
1.0
Відвідала офіс заради співбесіди, обіцяли непогані перспективи, але було якесь відчуття...
Ретельно перевірила відгуки про компанію ТОВ "Перша лізингова компанія", АЛД Автомотів Україна, ALD automotive Ukraine.
Насправді вийти з асоціації лизингодавців це дивна історія, але формат веденя бізнесу ALD automotive в Україні дає зрозуміти причини.
Подвійна бухгалтерія, з/п у конвертах, протизаконна переховування авто від ЗСУ, постійні обшуку СБУ та прокуратури.
Французьська ширма і типовий бізнес часів януковича
І
г. Київ
ALDautomotive, ТОВ "Перша лізингова компанія", лізингова компанія
Оценка
 
1.0
День Незалежності України збігається з півріччям того, як ALDautomotive Ukraine НЕЗАКОННО приховувала від мобілізації свій автопарк з 5000 авто!
Вже другу неділю тривають обшуки СБУ та прокуратури у сервісних центрах МВС, військкоматах у партнерів з продажу та реєстрації авто ALDautomotive в Україні.
Генеральний директор ТОВ "Перша лізингова компанія" Булал Уалід прикладає максимум зусиль, щоб вийти сухим з води і скоріше розірвати свій трудовий контракт з ALDautomotive.
Вартість довідка з військкомату на чорному ринку 100$ (ті хто реєстрував авто на юридичну особу це знає) і потрібні ще додаткові 100$ під час зняття з реєстрації авто за цю саму довідку. Підрахуйте масштаби корупційних оборудок на автопарку 15-20 тисяч авто (ТОВ "Перша лізингова компанія" працює в Україні багато років і автопарк обновляється кожні 3 роки).
Зараз керівництво ТОВ "Перша лізингова компанія" намагається зробити винним в організації корупційної схеми до якої була залучена група посадових осіб держаних органів співробітника ALDautomotive який був відповідальним за реєстрацію ТЗ ув органах МВС.
У 2017 році ТОВ "Перша лізингова компанія" несподівано вийшла за лав "Українського об'єднання лізингодавців" з формулюванням: "суттєві розбіжністі поглядів на морально-етичні засади ведення бізнесу зазначеної компанії з іншими учасниками організованого ринку. Усі пошуки компромісу, вживані Радою на початковому етапі, спричинили лише несподіваний вихід АЛД Автомотів з числа членів професійного об’єднання, а відтак – залишається поза організованою спільнотою."
Тепер зрозуміло як бізнес із Франції звик вести свої справи і чого насправді варті кодекси Societe Generale: Запобігання корупційним діям є одним з головних завдань ALD Automotive як на міжнародному, так і на національному рівні. ALD Automotive здійснює свою діяльність на засадах етичності та із суворим дотриманням вимог законодавства.
Відповідальність генерального директора ТОВ "Перша лізингова компанія" Булал Уалід витікає зі
ст. 26 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", тому знайти "козла отпущения" це дуже хибний шанс який лише зробить ситуацію ще більш напруженою і можливо, відкриє маніпуляції зі сплатою податків ТОВ "Перша лізингова компанія".
ALDautomotive має квітучий бізнес на росії та білорусі, компанія жодним чином не засудила та навіть ніяк не коментувала військову агресію в Україні, а просто вимкнула українській офіс з мережі ALDautomotive international та Societe Generale.
Всі намагання "вирішити" питання з приховуванням автопарку через посольство Франції в Україні завершаться фіаско і нададуть ще більший розголос проблемі у світових ЗМІ.
Напередодні дня Незалежності України мільйони українців, ЗСУ, СБУ, МВС, ДБР, БЕБ, НАБУ, НАЗК і прокуратура чекають "жеста доброй воли" від ALDautomotive Ukraine / ТОВ "Перша лізингова компанія" з виконання своїх законних обов'язків, притягнення до відповідальності винних в організації та фінансуванні корупційної схеми, додаткову передачу десятини на потреби ЗСУ та виконання гімну Україні Булалом Уалідом.
Слава Україні!
ПЖ
г. Київ