Grether & wells

 
1.0 (3)
233
Grether & wells
Описание :
Російська фабрика з міста Ковров що належить ООО Аскона Век окрім King Koil має і так марку, ось як її описують маркетологи:
Grether & Wells – это коллекция американских элитных матрасов от известного премиум бренда, который был основан в 1859 году в штате Калифорния инженером-конструктором Джоном Уэллсом. Среди покупателей этих высококачественных матрасов – всемирно известные американские сети отелей, такие как Hyatt, Radisson, Hilton и др. На них спит каждый третий из американских миллионеров, а известные кинозвёзды включают их в свой обязательный райдер.

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
(067) 462 34 90

Рецензии пользователя

Рецензий: 3
Оценка
 
1.0(3)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Grether & Wells
Оценка
 
1.0
"Grether & Wells – это поистине изысканные матрасы, с неповторимым комфортом, каждый из которых собран и сшит вручную без использования клея.
На сегодняшний день компания Grether & Wells является одним из ведущих мировых брендов. В 20 странах мира и на 5 континентах, компания имеет возможность подарить полноценный сон самому большому количеству клиентов. Матрасами Grether & Wells комплектовались такие всемирно известные сети отелей как Hyatt, Radisson, Hilton, Ramada. Среди знаменитостей, выбравших матрасы Grether & Wells были: Элизабет Тейлор, Чарли Паркер, Фрэнк Синатра, Мэрилин Монро, а также известные политические деятели и бизнесмены." === Ну це ж просто дичина розрахована на орків, що крадуть в Україні унітази!!!
Країна тупих іванів та казок про алкоголічну величь.
Російська фабрика з засраного мухами та забитого богом міста Ковров розписують якусь бредову "історію" видуманої марки.

Марка Grether & Wells (як і King Koil) чергова казочка від російських маркетологів.
Не існує цієї марки в США і ніякі мережі готелів їй не користуються.

російська ООО Аскона Век розраховує на дуже тупих орків які віддадуть 2000$ за російське гімно собівартістю сто долларів.
Ось реальний віднук руЗького ваньки про матрац Грезер Велс з російського ресурса "отзовик":
"Grether & Wells - самый вонючий матрас в моей жизни ! Это второй матрас начну с этого. 1 матрас простоял 3 месяца с открытым настежь окном и продолжал вонять, даже через закрытую дверь. Пришел эксперт из Аскона и оценил вонь на 4.5 из 5. Я просила вернуть деньги, но увы. Аскона возвращает их ток через суд. Готовы менять вам матрас хоть всю жизнь, но 2000$ вам не вернут. Цена огромная качество г... ну да ладно поменяли матрас. Приехала еще одна вонючка. Мое терпения лопнуло. Когда я подошла к двери и поняла... что даже, через ЗАКРЫТУЮ ДВЕРЬ ВОНЯЕТ МАТРАСОМ. И это он стоит уже 2 недели с открытым настежь окном в комнате где кроме матраса и комода ничего нет !!! Даже если просто потрогать матрас, рука будет пахнуть. На выставке в Аскона, матрас вообще не пах. Забрали бы у меня эту вонь к себе обратно на завод. Не покупайте, продавцы будут вас убеждать, что это происки злодеев!"
І
г. Київ
Орки ідуть до Львова
Оценка
 
1.0
Всі марки: King-Koil, Serta, Sleep Proffesor, Jensen, Hilding Anders, Eco Line, Askona, Mediflex, Sleep professor, Lordflex's, Grether & Wells, Bluesleep - це фейкі які виробляють на росії і які не мають жодного відношення до інших країн!
Співробітників дійсно примушують перешивати бірки на матрацах та меблях як тільки з'являються відгуки про марку, а саме про те що це росія.
Все літо директор Аскона Україна, Куцопят Максим, перебуває у бігах бо цого розшукує СБУ та Поліція за держзраду та фінансування тероризму.
Насправді ніякої компанії "Аскона Україна" не існуює, це російський конверт для обналу і все на ФОПах які перераховують гроши за продаж товарів на приватні картки Куцопята та Куценко.
Зараз ці російські ангенти відкривають нові салони Bluesleep (насправді це ж Аскона) у Львові в ТЦ "Марк" та ТЦ "3 Слони" - львівяни зробить їм вогнений прийом!!!
Попри це "Аскона Україна" продовжує торгувати у ДНР, ЛНР та Криу - є купа об'яв про про продаж товарів Аскона (та всіх фейкових марок) і цим всім займається Куцопят Максим!
Ось перелік фопів колаборантів які торгують під час війни російськими товарами. Знайте колаборатнтів:
ФОП Куценко Тетяна Володимирівна - ТРЦ "Караван"
ФОП Куценко Тетяна Володимирівна - ТЦ "Меблевий квартал"
ФОП Куценко Ірина Вікторовна - ТЦ "Art Mall"
Куценко Ірина Вікторівна - ТЦ "Аркадія 2"
ФОП Михайлюк Оксана Миколаївна - м. Київ, пр-т М. Бажана, 30
Куцоп'ят Микола Миколайович - ТЦ "АРАКС" (2 эт.)
ФОП Феськова Ольга Володимирівна - ТЦ "Dream Town"
ФОП Куценко Віктор Васильович - ТЦ "Діамант"
ФОП Куценко Віктор Васильович - ТЦ "4Room"
ФОП Гаврилова Інна Андріївна - ТЦ «Дом Мебели»
ФОП Шевчик Валерій Володимирович - інтернет-магазин
ФОП Михайлюк Андрій Адамович - ТРЦ Sofia Mall
ФОП Михайлюк Андрій Адамович - ТЦ АРКАДІЯ
ФОП Куцоп'ят Катерина Миколаївна - ТЦ ДАРИНОК
ФОП Михайлюк Світлана Іванівна - ТЦ 6 Элемент, Одесса
ФОП Михайлюк Світлана Іванівна - ТЦ МегаДом, Одесса
О
г. Льівів
Матарци Grether and Wells це росія і King Koil
Оценка
 
1.0
Матрасы Grether & Wells це чергова спроба російських маркетологів приховати походження російськіх підробок які виробляються в російському місті Ковров ООО Аскона Век.
Ніякого шведського холдингу Hilding Andersen не існує, як і не існує марки Grether and Wells з США.
Російські маркетологи в стилі соловьйова і сімонян розписали історію про америнканську марку матраців 1859 року на яку дуже велись наївні покупці.
Спроби розділити Grether and Wells та такий же вигаданий у наркотичних снах на росії King Koil нічим окрім судових позовів в Україні не закінчиться.
Всім цим "розводом" наївних покупців з американськими/датсь кими/шведськими марками багато років займалася фабрика ООО Аскона Век з міста ковров та її ураїнська флія Аскона України на чолі з Максимом Куцопятом який зараз переховується від правоохоронних органів.
Якщо ви маєте сумніви що це російський товар то зайдіть на сайт askona ru знайдіть матраци Grether and Wells та подивіться сертифікат Євроазійського економічного союзу про те що ці матраци вироблені на росії!!!
Будьте пильними та не купуйте російські товари у російських шахраїв - всі ці товари мають бути конфісковані на потреби ЗСУ!
І
г. Київ