Radio ROKS

 
5.0 (1)
822
Radio ROKS
Описание :
Radio ROKS — українська радіостанція, орієнтована здебільшого на прихильників рок-музики. В ефірі переважає музика стилів рок та хеві-метал 80-х років.
Абсолютно більшу частку ефіру займає музика. Тільки в 2009 році в денному та вечірньому ефірі з'явився ді-джей, яким зараз є Сергій Зенін. На радіостанції крутять декілька програм. З 2010 року рейтинги радіостанції стрімко зростають, коли станція започатковує ранкове розважальне шоу «Камтугеза». Авторами і постійними ведучими шоу є Сергій Кузін і Соня Сотник. Шоу стає одним з найпопулярніших радіо-шоу в Україні[1]. Програма іде з сьомої до десятої ранку кожен будній день. Головною родзинкою програми є живе спілкування ведучих і слухачів. Особливо популярними є рубрики «Жертва рока» та «Краш-тест». Під час рубрики «Жертва рока» кожен слухач має змогу визначити глибину знань ведучого Сергія Кузіна щодо історії рок-музики та її героїв. Під час рубрики «Краш-тест» на розсуд слухача представляється «закрашений» відомий рок-хіт, який слухачеві необхідно відгадати. Не залишають слухачів без посмішки і коментарі ведучих щодо тих чи інших подій у шоу-бізнесі та у рок-музиці зокрема.

Також в ефірі радіостанції є ще декілька оригінальних авторських передач: «Рок-вікенд», — кожні півгодини у вихідні ставиться пісня певного виконавця чи тематики (історія та жанри рок-музики, рок-балади різних часів, переспівки відомих рок-хітів, рок-обробки поп-шлягерів) із коментарями ведучого Руслана Півня, «Рок-цитата» — щогодини на радіо звучить цитата відомого рок-виконавця, «Рок-концерт» — кожні вихідні в суботу з 10:00 до 11:00 і з повтором у неділю з 20:00 до 21:00 в ефірі звучить концертний запис із коментарями ведучого.

Блок новин виходить в ефір щогодини. Ведучою блоку новин є Ксенія Владіна.

Вдень в ефірі радіостанції здебільшого англомовні композиції іноземних виконавців, вночі переважну більшість ефіру складають українські виконавці.

З 1 вересня 2014 року ранкове шоу «Камтугеза» розпочинається трансляцією рок-версії гімну України у виконанні Нікіти Рубченка.

У соціальних мережах Facebook та Twitter шанувальниками створено соціальні групи «Радіо-РОКС», що налічують декілька тисяч учасників, які поміж віртуального спілкування організовують постійні зустрічі, в тому числі і за активної участі самих ведучих «Радіо-РОКС».

У липні 2014 року в ефірі радіостанції почала виходити рубрика «Бойовий привіт», в якій кожен охочий може передати слова підтримки та подяки захисникам Вітчизни.

29 вересня 2014 року розпочато трансляцію програми «Суть собитій» зі Свиридом Опанасовичем.

За час існування «Радіо-РОКС» його ведучі сягнули нового творчого рівня. Так з початку 2011 року в ротації станції з'явилися перші пісні у спільному виконанні ведучих Сергія Кузіна та Соні Сотник «Если б не был я ди-джеем», та «Капец любви». Згодом, 22 вересня 2011 року у столичному клубі «Бінго» ведуча Соня Сотник представила слухачам сольну концертну програму «Сонник № 1». До свого 50-ти річчя відзначився першим сольним концертом у Зеленому театрі і Сергій Кузін. У липні 2013 року в арт-пабі «Бочка» відбувся перший виступ гурту «Сoncrete Foundation», де вокалістом є Сергій Зенін.
В зоні покриття знаходиться 87 міст України

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
04665, Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15, +380 (44) 207-39-90, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Рецензии пользователя

1 review
Оценка
 
5.0(1)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
просто супер!
Оценка
 
5.0
Це найкраще радіо з усіх в Україні, та не певен, що і в Росії є таке чудове рок-радіо! Його можна слухати і вдень, і вночі, музика завжди кльова для тих, хто любить рок, особливо класичний! Плюс у соцмережах регулярно розігруються каитки на концерти рок-гуртів. Я вже раз перемагав! Респект вам і доброго здоров'я!
М
г. Івано-Франківськ