ТОВ "ДніпроАгроКом"

 
5.0 (1)
27
ТОВ "ДніпроАгроКом"
Описание :
На сайті торгово-виробничої компанії ДніпроАгроКом є можливість вибрати для замовлення запчастини, комплектуючі та установчі одиниці для сільськогосподарської техніки виробництва Південного Машинобудівного і Мінського тракторного заводів.
На вітчизняний ринок запчастин до тракторів і сільгосптехніки підприємство ДніпроАгроКом увійшло у далекі 1990-ті роки. За цей термін компанія нажила величезний досвід і примножила свою діяльність, відкривши три виробничі лінії.
Місія: забезпечити аграріїв України якісними запчастинами ЮМЗ, МТЗ, тракторів Т-** та інших марок, по максимуму перенести час майбутнього лагодження.
Мобільність: співробітники фірми ДніпроАгроКом - готові відповісти на всі ваші запитання. Це означає, що будь-який покупець має можливість отримати післяпродажну допомогу.
Контроль: усі вироби без винятків проходять три етапи контролю. Це означає, що в результаті до кінцевого споживача потрапляють установчі вузли та агрегати топової якості.
Оперативність:
Відвантаження товарів виконується прямо у день замовлення;
Швидкий період доставки (1-3 дні);
Усі існуючі форми оплат.
Результативність:
Кількість наших відвантажень досягає 900 на місяць;
Складський асортимент дає можливість закривати до 90% усіх замовлень клієнтів.
Простій техніки на етапі польових робіт завжди означає великі витрати. Для уникнення подібного, завжди купуйте якісні запчастини для тракторів ЮМЗ і МТЗ у відповідальних постачальників. Виконуйте своєчасну заміну витратних матеріалів і інші виправлення своїх "годувальників".

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
+380 (66) 198-30-71

Рецензии пользователя

1 review
Оценка
 
5.0(1)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Є з чого обрати
Оценка
 
5.0
Велика парковка, зручно, склад на правому березі, біля ЖД вокзалу. все у наяності до ЮМЗ. Купував колінвал, вкладиши. Є з чого вибрати. Рекомендую
В
г. Дніпро