Ukrainian Film School

 
2.0 (2)
174
Ukrainian Film School
Описание :
У 2022 році команда Ukrainian Film School прожила найскладніший рік. Нас бомбили, а ми працювали. Нас хотіли заморозити, а ми зігрівали всіх своєю любов'ю і теплом. Нас ненавиділи, а ми об'єдналися і продовжили знімати фільми, створювати вистави і розвиватися. Ми разом вистояли та стали незламними, тому що нас об'єднало кіно і світло в наших серцях.

Компания

Страна :
Украина
Город :
  • Киев
Контакты :
+380 67 194 3448 Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. +380 95 877 9181 +38 067 328 6099 Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Рецензии пользователя

Рецензий: 2
Оценка
 
2.0(2)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Курсы школы film ua
Оценка
 
1.0
Курсы как курсы. Ничего нового. Полезного мало. Я уже снималась в кино до этого не сколько лет и не почувствовала какогото прогресса для себя.
И
г. Киев
Не дуже
Оценка
 
3.0
Закінчив курс акторської майстерності у Ukrainian Film School. Короткий, той що 3 місяці. Чесно кажучи, не сподобалося. По-перше далеко, їздити дуже напряжно, особливо коли повітряна трівога і всі мости перекриті. Подумайте про це, бо дорога займає багато часу і бажання пропадає частково. Половина викладачів відсижують гроші. Є спеціалісти але мало. Приміщення не зручне, постійно треба було знімати обув, а це капєц як незручно коли проїхав 2 години в транспорті.
І
г. Київ