Serta

 
1.0 (3)
230
Serta
Описание :
Росийская компания ООО Аскона Век из города Ковров которая производит матрасы и выдает росийский продукт за марки: King-Koil, Serta, Sleep Proffesor, Jensen, Hilding Anders, Eco Line, Askona, Mediflex, Sleep professor, Lordflex's, Grether & Wells, Bluesleep
Подтверждение вы найдете на сайтах Аскона в разделе Сертификаты

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
https://askona.ua/

Фотографии

Serta
Serta
Serta
Serta

Рецензии пользователя

Рецензий: 3
Оценка
 
1.0(3)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Serta це російська Аскона від Максима Куцопята та Ірини Куценко
Оценка
 
1.0
ТОВ «Сліпшоп», код ЄДРПОУ 43934474, директор Куценко Ірина Вікторівна це ширма для російської ТОВ Аскона Україна, код ЄДРПОУ 37165931 (директор Куцопят Максим).
Максим відкрив ТОВку-ширму на рідеу сестру і продовжує продавати товари з рф в Україні.
Це насправді російські товари з міста Ковров, фабрики "Аскона-росія" які видають за Європу, Турцію чи США.
Всі марки: King-Koil, Serta, Sleep Proffesor, Jensen, Hilding Anders, Eco Line, Askona, Mediflex, Sleep professor, Lordflex's, Grether & Wells, Bluesleep - це фейкі які виробляють на росії і які не мають жодного відношення до інших країн!
С
г. Київ
Товари від окрів в Україні
Оценка
 
1.0
Снова и снова наивных и доверчивых россиян разводят на деньги умельцы из ООО «Аскона Век» впаривая мусор фабрики Аскона из города ковров и выдавая ширпотреб крепостных ремесленников за американские марки Serta и King Koil.
Смотрите на сайте Аскона и в отзывах об askona сертификаты в которых указано место происхождения этого дешёвого ширпотреба: россия, город Ковров, ООО «Аскона век».
Отсюда и скидки 75-80% от розничной стоимости - просто представьте на секундочку себе себестоимость этого мусора из дерьма и палок!!!
В цену 25% от розницы помещается себестоимость, амортизация фабрики, зарплаты персоналу, логистика, куча маркетинговых затрат, прибыл очень не кислая, заработок дилеров и все это в 25% )))
Крепостные иваны любят когда их разводят и опускают!
В Украине директор Аскона Украина в бегах и скрывается от СБУ и полиции, но его скоро найдут и он присядет на много лет!
Не будь крепостным - не покупай Аскону, King-Koil, Serta, Sleep Proffesor, Jensen, Hilding Anders, Eco Line, Askona, Mediflex, Sleep professor, Lordflex's, Grether & Wells, Bluesleep
Serta
Serta
A
г. Київ
Аскона це товари з країни терориста
Оценка
 
1.0
Довелося попрацювати кілька місяців, щоб зрозуміти що з себе уявляє це шарага.
Вакансія була від ТОВ Аскона Україна, код ЄДРПОУ 37165931, але працевлаштували мене до законодавства ТОВ «Сліпшоп», код ЄДРПОУ 43934474, директор Куценко Ірина Вікторівна (рідна сестра Куцопята Максима).
Це насправді російські товари з міста Ковров, фабрики "Аскона-росія" які видають за Європу, Турцію чи США.
Всі марки: King-Koil, Serta, Sleep Proffesor, Jensen, Hilding Anders, Eco Line, Askona, Mediflex, Sleep professor, Lordflex's, Grether & Wells, Bluesleep - це фейкі які виробляють на росії і які не мають жодного відношення до інших країн!
Співробітників дійсно примушують перешивати бірки на матрацах та меблях як тільки з'являються відгуки про марку, а саме про те що це росія.
Все літо директор Аскона Україна, Куцопят Максим, перебуває у бігах бо цого розшукує СБУ та Поліція за держзраду та фінансування тероризму.
Насправді ніякої компанії "Аскона Україна" не існуює, це російський конверт для обналу і все на ФОПах які перераховують гроши за продаж товарів на приватні картки Куцопята та Куценко.
Зараз ці російські ангенти відкривають нові салони Bluesleep (насправді це ж Аскона) у Львові в ТЦ "Марк" та ТЦ "3 Слони" - львівяни зробить їм вогнений прийом!!!
Попри це "Аскона Україна" продовжує торгувати у ДНР, ЛНР та Криу - є купа об'яв про про продаж товарів Аскона (та всіх фейкових марок) і цим всім займається Куцопят Максим!
Ось перелік фопів колаборантів які торгують під час війни російськими товарами. Знайте колаборатнтів:
ФОП Куценко Тетяна Володимирівна - ТРЦ "Караван"
ФОП Куценко Тетяна Володимирівна - ТЦ "Меблевий квартал"
ФОП Куценко Ірина Вікторовна - ТЦ "Art Mall"
Куценко Ірина Вікторівна - ТЦ "Аркадія 2"
ФОП Михайлюк Оксана Миколаївна - м. Київ, пр-т М. Бажана, 30
Куцоп'ят Микола Миколайович - ТЦ "АРАКС" (2 эт.)
ФОП Феськова Ольга Володимирівна - ТЦ "Dream Town"
ФОП Куценко Віктор Васильович - ТЦ "Діамант"
ФОП Куценко Віктор Васильович - ТЦ "4Room"
ФОП Гаврилова Інна Андріївна - ТЦ «Дом Мебели»
ФОП Шевчик Валерій Володимирович - інтернет-магазин
ФОП Михайлюк Андрій Адамович - ТРЦ Sofia Mall
ФОП Михайлюк Андрій Адамович - ТЦ АРКАДІЯ
ФОП Куцоп'ят Катерина Миколаївна - ТЦ ДАРИНОК
ФОП Михайлюк Світлана Іванівна - ТЦ 6 Элемент, Одесса
ФОП Михайлюк Світлана Іванівна - ТЦ МегаДом, Одесса
Serta
Serta
A
г. Київ