Matroluxe

 
3.0 (2)
131
Matroluxe
Описание :
Matroluxe - це текстильна фабрика з Дніпра, яка виробляла товари в дешевому сегменті протягом десяти років. Після ребрендінгу і залучення маркетологів, було зареєстровано 28 торгових марок, які належать до 8 країн ЄС. Такі дії призвели до збільшення обсягу продажів, оскільки вони можуть вводити покупців в оману щодо країни походження товарів.

Щодо якості продукції Matroluxe, рекомендується перевірити незалежні відгуки на ресурсах otzuvua.net, otzuv.eu, vnutri.org, де можна знайти об'єктивні відгуки від покупців і враження співробітників щодо роботи в Matroluxe.

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
+380675210109, 800300644

Фотографии

Matroluxe
Matroluxe

Рецензии пользователя

Рецензий: 2
Оценка
 
3.0(2)
Супер
Оценка
 
5.0
Гарні матраци
В
г. Дніпро
Комментарии (0) | Помог этот отзыв ? 0 0
Matroluxe, це про маркетинг, а не про якість
Оценка
 
1.0
Текстильна фабрика з Дніпра, відома під назвою "Matroluxe" (Матролюкс), вирішила відповісти на кризу якості своїх товарів шляхом наймання професійної команди маркетологів і реєстрації 28 торгових марок, які асоціюються із 8 країнами Європейського Союзу та Сполученими Штатами. Цей крок призвів до плутанини серед покупців і вводять в оману стосовно країни походження товарів. Ось деякі приклади марок - king mattresses, romance, shine, matro roll, naturelle, butterfly, flip, yellow, red line, kids.
Плутанина також і стосовно 3-х виробництв про які заявляє компанія, бо сертифікат містить лише одну адресу виробництва ТОВ "МАТРОЛЮКС" код ЄДРПОУ 33248760: Україна, місто Дніпро, вил. Руденка, буд. 53
Оманливою також є інформація ТОВ "МАТРОЛЮКС" про ринку збуту товарів оскільки на сайті команії не зазначені сертифікати EC які дозволяють продавати у зазначених країнах Польща, Нідерланди, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія, Фінляндія, Швеція, Румунія, Казахстан, Киргизстан, Туркменістан, Молдова, Грузія, Німеччина й США.
Відгуки про реальну якість товарів краще знайти у незалежних відгуках про товари Matroluxe бо маркетологи поали видаляти правдиві відгуки про незадовільну якість товарів Матролюкс.
Matroluxe
Matroluxe
В
г. Київ
Комментарии (0) | Помог этот отзыв ? 0 0