Lordflexs

 
1.1 (10)
682
Lordflexs
Описание :
Классчическая компания из "Италии" семейного типа - la familia.
Как всегда десятки лет истории, но всего 1 фото производства. Итальянский сайт на русском, на английском куча грамматических ошибок, а на итальянский вообще все переведено с помощью гугл-переводчика.
Ну как всегда Номер 1 в мире! Сайт перестали обновлять в 2017 году)

Компания

Страна :
Украина
Город :
  • Киев
Контакты :
+380978079466

Фотографии

Lordflexs
Lordflexs
Lordflexs
Lordflexs

Рецензии пользователя

Рецензий: 10
Оценка
 
1.1(10)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Lordflex's це фейк з росії, а Ігор то харківський "ждун" російського миру
Оценка
 
1.0
Був на співбесіді у Doctor Son.

Курило Ігор пропонував мені роботу SMM для марки Lordflex's але ми не зійшлися у поглядах на формат ведення його "бізнесу".

Окрім того, що Ігор російськомовна людина, що досить дисонує з його намаганнями видавати з себе українського патріота, мені він пропонував витягнути вигадану на росії марку Lordflex's з проблем у які ця "Італія" поринула в Україні.

Мені знадобилося 15 хвилин, щоб аргументовано довести, що Lordflex's це фейк з росії, а Ігор то харківський "ждун" російського миру:

По-перше, Україна то не росія, а тому впарювати українцям маркетингову локшину рфср у стилі 90-х просто неможливо;

По-друге, за інформацією ресурсу who.is домен www.lordflex.com зареєстровано з території росії і його сервери знаходяться на росії;

По-третє, стартова сторінка російськомовна, а інші дві мови то тупо гугл перекладач;

По-четверте, розділ "Сертфикаты" не містить жодного документа, а лише картинки та локшина російською мовою;

По-п'яте, розділ "Lordflex’s в Мире"це взагалі якийсь сюр, де на росії три десятки реальних офісів, а всі інші держави то фейкові посилання на вигадані адреси.

Ігорю, шукай роботу і повертайся у Харків.

Україна то не росія, тут ти не впариш нам російський шлак російське навіть якщо вдягнеш вишиванку і станцюєш гопака.
Я
г. Київ
Що таке LORDFLEX’S, Doctor son, kuriloigor, Курило Ігор
Оценка
 
1.0
ігарьок то Харківська ватна консерва яка чекала руський мир, але чомусь це створіння недочекалося рідних бурятів та почало вчити рідну мову.
А якщо по пунктах:
1. LORDFLEX’S то російська вигадка а не європейська марка. Весь рф інтернет майорить цією маркою, хоча відгуки дуже негативні. ігарьок почав одразу торгувати у Харкові популярним рузьким товаром, бо ватне до вати тягнеться.
2. Магазин Доктор сон та його власник Ігор то типова історія харківських ватних консерв з балалайкою та баяном. З 2014 року у ігорка не будо ніякою війни і він братався зі своїми російськими друзями як досить типовий орк. Подивиться кількість тих «Доктор сон» на болотах і все стане розуміло.
3. У серпні 2023 року ігарьок курило нарешті зареєстрував торгову марку Doctor son в Україні, але ця марка щареєстрована на росіїї ще з 2021 року. ОЦЕ так співпадіння! Нарешті брати-орки дали добро харківському ватнику використовувати російську марки.
Коли стало гаряче то ок зі своєю орчихою драпанули до Києва ну і вишиванки/мова/патріотизм і всі діла.
Пруфи про відгуки про Magniflex’s та життя харківського орка під його рідним триколором на скрінах otzuv ua
Взагалі то Doctor son (гуглимо і бачимо) це легендарний фільм Стівена Кінга про нічни жахи у снах коли до головного героя приходили мерці. Ну а що ще могли вигадати орки на кровавих болотах та вата з харкова?
ВМ
г. Харків
Lordflex's то росія
Оценка
 
1.0
Володимир, що написав відгук нижче цілком правий!
Не треба багато часу, щоб проаналізувати фейкову марку Lordflex's з росії.
1. За пошуковом запитом там дійсно лише росія.
2. Сайт Lordflex.com настількі ж італійській, наскільки орки брати для українців.
3. Але навіть на росіїї лише негатив про Лордфлекс.
4. Магазин Доктор сон то реально ТОП на росії і в Україні його клон.
5. Марка Lordflex's в україні зареєстрованана на крепостного Хромов Дмитро Володимирович який ввозив багато років текстиль з росії в Україну.
Lordflexs
Lordflexs
А
г. Львів
ip
Lordflex’x це лохотрон із ватного запорєбріка
Оценка
 
1.0
Lordflex’s це вигадана орками назва яку вони роками видають за італійський бренд.

- Пошуковий запит Lordflex або Lordflex’s покаже вам сотні згадувань у російському інтернеті і десятки магазинів які торгують цім гімном на болотах.
Жодних згадувань про продаж або відгуки у Євросоюзу чи Італії;
- Відгуки про Лордфлекс на Росії не дуже позитивні і у Гуглі є лише душевний відгук російсько ваньки як його нагріли і впарили це лайно;
- Рівень «офіційного» сайту Lordflex «всесвітньо відомої» марки зможе оцінити навіть дилетант і зрозуміти, що такий шедевр зробить студент з фрілансу за 300$;
- Вражає аж єдине рендерне фото на сайті Lordflex на якому лише по намальованій у фотограф вивісці можно зрозуміти що то таке;
- Відкуги італійською на Гугл сторінці Lordflex зроблені через google translate і це не важко перевірити;
- На болотах давно існує магазин Doctor Son.

То ж ватні бізнесмени з Харкова то Харошие руZкіт з українськими паспортами, які випадково відкрили в Україні клон російського Doctor Son та торгують російським шлаком під маркою Lordflex

Lordflexs
Lordflexs
В
г. Київ
ip
Lordflex’s від Doctor Son це російське шахрайство 0982332430
Оценка
 
1.0
Вигадана російськими маркетологами компанія Lordflex’s існувала на Росії багато років. Лордфлекс
Це така ж вигадка бавовняних маркетологів як і «американські» KingKoil, Serta, «шведські» Hilding Anders які ООО Аскона Вєк з російського міста Ковров десятками років виробляла на совковій фабриці та видавала за VIP та лакшері сегмент з США))) Всі ті хто у цьому сумніваються можете подивитись на російських сайтах Ascona, Serta, King Koil Сертифікати відповідності та побачите там російське місто Ковров.
Лордфлекс це аналогічна по суті вигадана марка російських маркетологів. Забагато років продаж на росії все, що вони отримали з реальних відгуків це аж ОДИН І той негативний про те як люди розуміли що їх розвели раша-шахраї на шмат лайна російського виробництва під маркою Lordflex’s.
В Україні багато років працював філіал цієї російської шарагі на Харкові під маркою Doctor Son 0982332430 (Гугліть і зрозумієте що це лайно Доктор Сон також корінням з росії).
Зараз поціновувачі російського миру з Харківщини перебралися до Києва і продовжують тут торгувати російською вигаданою маркою Lordflex’s.
Але карма така штука, що навіть перебравшись до Київа на вулицю Глибочицьку у цей осередок російського миру майже 2 рази прилітала ракета.
R
г. Київ
Внимание! Матрас за 2000 долларов США Lordflex's Elisir
Оценка
 
1.0

Итак, по поводу матраса Elisir... Покупался он 5 января 2015 года на Курской за 145 тысяч, размер 190 на 200.
Фирму порекомендовали в мебельном салоне, где заказывали кровать. Надо сказать, что по ощущениям матрас был прямо-таки шикарен для нас с мужем. Любовь с первого взгляда. К сожалению, спустя ровно 4 года службы мы стали "скатываться" каждый к своему краю. К слову, мой вес 54 кг, супруга - 80 кг.
Вроде как срок службы матраса Lordflex заявлен не менее 10 лет, поэтому я решила обратиться в представительство. В ответ меня спросили переворачивали ли мы матрас и снимали ли мы чехол - на что я ответила, что да переворачивали (но не уточнила как именно) и нет, чехол не снимали. Тогда Оксана указала мне на рекомендации, где чёрным по белому написано, что нашу модель матраса не обязательно полностью переворачивать (но и не запрещено, тк матрас заявлен как двусторонний) - достаточно перевернуть чехол. Оксана также предположила, что мы положили матрас стороной "мемори" вниз надолго и она расплющилась. Таким образом, Оксана явно хотела подловить нас как людей, кто неправильно эксплуатировал матрас... Но здесь вышло два существенных на мой взгляд промаха: первый - это то, что переворачивать матрас не запрещено, тк он двусторонний и второй - это то, что переворачивание в моём понимании это голова-ноги, как раз как рекомендует производитель, а сторона "мемори" как раз наша любимая, из-за которой мы его и купили, поэтому нет - этой стороной вниз он не лежал.
Замечу, что из толщины в 23 см матрас расплющился до 18 см, фото я приложила к письму в представительство. Посмотрим, что на этот раз придумает Оксана. Дело в том, что мы уже смотрели другие фирмы, у которых подобные метаморфозы являются поводом к рекламации и замене изделия, но как я поняла, Lordflex практикуют переписку и поиск причин, почему их прекрасная продукция вдруг пришла в негодность. История ещё не закончилась, но выводы о качестве и отношении этой конторы к клиентом уже можно сделать.
Надеюсь мой отзыв кому-нибудь пригодится...
И
г. Киев
ip
Lordflex Made in Italy? Російська мова на італійському сайті?)
Оценка
 
1.0
Моя жінка, викладачка італійської мови, дуже довго сміялася читаючи сайт на «італійському». Це навіть не Google translate на італійську, це якийсь яндекс!
Ну те зе реєстратор домену Lordflex.com з РФ то можно було передбачити з посту нижче, але там епік файл один на одному)
Марка номер 1 в світі і «італійський» сайт з російською/кривою італійською і англійською мовою. Хлопці ви там подуріли парити матраци з раші за 150000 грн і навіть перекладача не найняти?)
Домену кілька років, марка Made in Italy 50 років на ринку, а на сайті всі фото із Гугл пошуку.
Doctorson та Lordflex це дійсно клоуни з російської Аскони яких СБУ зараз кошмарить в Україні.
Директор Аскони в Україні - Максим Куцопят то ще той шпіон)))
ВО
г. Київ
ip
Doctorson и академик Дикуль в лаборатории сна Lordflex
Оценка
 
1.0
Lordflex это очередной «креатив» от российских маркетологов ООО Аскона Век из скреплённого всеми духовными скрепами города Ковров.
Марки Lordflex в Италии не существует, потому вы не найдёте их итальянского сайта и упоминаний о продаже этого товара в Италии.
Это такая же порция «спагетти» от маркетологов российской Асконы как «американская» Serta и King Koil из того же города Коврова и вымышленный шведский холдинг Hilding Andersen (как в сказках Ганса Кримтиана Андерсона).
Одни и те же, очень примитивные маркетинговые приёмы: «лаборатория сна», уникальный подбор матраса, гарантия 15 лет - ждём ещё академика Дикуля и «Марка номер 1 в Росии»)))
Если вы пророссийский покупатель без которого жизнь на росии плоха - вам в Doctorson, Lordflex, King Koli, Serta, Askona и новости от Russia Today перед сном!
В
г. Киев
ip
Дизайнерам не рекомендую сотрудничать с Doctorson Lordflex
Оценка
 
2.0
Я дизайнер с многолетним опытом и огромной базой клиентов!
Куча реализованных проектов довольных клиентов.
Докторсон, продавцы матрасов Лордфлекс и кроватей Samoa.
Решила сотрудничать как дизайнер с Doctorson, мы обсудили мою комиссию и утрясли все детали. Я добавила в заказ самые дорогие матрасы Lordflex и три двуспальные кровати Самоа по 60000 грн.
Когда заказчик все оплатил Докторсон просто меня прокинул. Мне обещали 50% комиссии, а заплатили только 40% но я то знаю сколько они зарабатывают на своей мебели!
Очень недовольна таким сотрудничеством, теперь и клиентов не отговоришь от этой мебели потому как сама рекомендовала и сотрудничать дальше с Doctorson не буду.
Не рекомендую этих непорядочных продавцов мебели!
В
г. Киев
ip
Италия на 100500%
Оценка
 
1.0
Информация о регистраторах доменного имени скрыта (наверное итальянская семья из Сицилии и прячет рецепт матрасов от конкурентов).
Если кто-то еще ведется на такие шедевры и готов это купить - без ... Хорошего покупателя у Lordflexs жизнь будет плоха!
Ю
г. Киев