Максим Петришин відгуки

 
5.0 (5)
219
Максим Петришин відгуки
Описание :
Максим Петришин - досвідчений фахівець в арбітражі трафіку, що має великі знання і значний досвід. Його професійні навички та компетенція затребувані у цій сфері. Крім того, він активно навчає інших, надаючи освітні програми та курси для тих, хто прагне засвоїти арбітраж трафіку.

Проте, Максим також відрізняється доброзичливим та відкритим характером. Він завжди готовий допомогти та ділитися своїми знаннями з іншими. Його пристрасть до арбітражу трафіку надихає всіх, хто з ним взаємодіє, та робить його ключовою фігурою у світі маркетингу через арбітраж. З Максимом приємно співпрацювати, і він сприяє успішному розвитку цієї захоплюючої галузі.

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
+380957320215

Рецензии пользователя

Рецензий: 5
Оценка
 
5.0(5)
Максим Петришин отзыв
Оценка
 
5.0
Была приятно удивлена, насколько глубоко и детально разобраны все темы в курсах по арбитражу трафика Максима Петришина. Структура курса логичная, все разложено по полочкам, от базовых понятий до продвинутых стратегий. Мои результаты после применения новых знаний - плюс 50% к ежемесячному доходу.
C
г. Винница
ip
Комментарии (0) | Помог этот отзыв ? 0 0
Починаю свій шлях в Арбітражу
Оценка
 
5.0
Починаючи свій шлях у арбітражі, я обрав курси Максима Петришина. Легко зрозумілі уроки та актуальні кейси дали мені чудовий старт і впевненість у власних силах!
С
г. Львів
ip
Комментарии (0) | Помог этот отзыв ? 0 0
Арбітраж трафіку
Оценка
 
5.0
Коли записався на курс Максима Петришина, не очікував, що навчання буде таким взаємодіяльним. Ментори Чип і Дейл, реально вкладають душу в те, щоб ми всі прогресували. А чат - це просто знахідка. Там можна знайти відповіді на всі питання і поспілкуватися з людьми, які знаються на арбітражі, іноді навіть Макс з'являється, щоб дати пораду особисто. Рекомендую всім!
В
г. Житомир
ip
Комментарии (0) | Помог этот отзыв ? 0 0
Курс від Петришина
Оценка
 
5.0
Не міг вирішити який тариф обрати. Подзвонив на гарячу лінію де мене люб'язно проконсультувала менеджер Марія. Визначився з вибором. Курси було неймовірно круті. Всі оточуючі максимально заряджені на позитив та успіх. Інфи багато не все встигав разкладати по поличкам в голові, тому Чіп і Дейл мені допомагали, без них би я не впорався. Найуспішніший з потоку навіть виграв макбук, оце я розумію мотивація для навчання. Дякую Максиму за курси, було топово
L
г. Яготин
Комментарии (0) | Помог этот отзыв ? 0 0
Курс по арбитражке
Оценка
 
5.0
Были свободные деньги, решил вложить в себя любимого. Выбрал одну из самых популярных тем после крипты и товарки- арбитраж трафика. Попался мне Максим Петришин и его курс от AFFIMAX. Долго я присматривался к его курсам и наконец решлися. Купил тариф *Результат*. Было очень интересно, много нового, много полезного. На всех этапах ощущалась поддержка, проверяли домашние задание, иногда просто писали уточняли как я, это так приятно, понимать что про тебя не забыли. А в конце курсов я выиграл макбук, это было так неожиданно, оказалось что я был лучшим студентом в потоке и показал хороший результат. Петришин явно заморочился над этими курсами, за это хочется выразить ему респект
АЧ
г. Полтава
ip
Комментарии (0) | Помог этот отзыв ? 0 0