Люмі-Дент

 
5.0 (7)
119
Люмі-Дент
Описание :
У професійних клініках " Люмі-Дент ", що розташовані на Оболоні, у Позняках та Солом'янці можливо провести санацію ротової порожнини недорого та за допомогою комп'ютерних технологій. Можливо провести пластику вуздечки губ та язика, протезування зубів, пломбування та безліч інших процедур. Доступно ціни, професійні лікарі та уважне ставлення до кожного клієнта. На сайті є можливість ознайомитись детально з усіма процедурами та записатись на прийом.

Компания

Страна :
Украина
Город :
  • Киев
Контакты :
(044) 383 22 88

Рецензии пользователя

Рецензий: 7
Оценка
 
5.0(7)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Лікування
Оценка
 
5.0
Дуже класна клініка! Чудове відношення та комфортне лікування. Поки що я в захваті від усього))) пломбувала зубчик, все дуже швидко та без болі. Навіть не зрозуміла коли анестезію встигли зробити)) просто золоті руки у лікаря
М
г. Київ
Лікарі та адміни
Оценка
 
5.0
Тепер це клініка номер 1 для мене та моєї сім'ї. Раджу всім, особливо хірурга Віталія Володимировича! Дякую за ваш професіоналізм, так тримати!)
В
г. Київ
Хороша клініка
Оценка
 
5.0
Лікуємось усією сім'єю в цій клініці вже декілька років. Якщо щось болить - то тільки сюди, адже довіряю повністю. Лікарі справжні професіонали своєї справи, персонал ввічливий. Обладнання нове.
Ю
г. Киев
Люмі-Дент круті!
Оценка
 
5.0
Познайомилась з Люмі-Дент, ще в далекому 2015 році. І за весь цей час при виникненні проблем хожу тільки до них і вам рекомендую:)

Я повністю довіряю рішенням лікарів щодо варіантів лікування.

Відношення до клієнтів просто як до родичів, завжди усміхнені та доброзичливі.

Дякую Люмі-Дент!
Н
г. Київ
Рекомендую
Оценка
 
5.0
Являюсь постоянным клиентом клиники Люми-Дент несколько лет.

Всегда предоставляют качественное лечение и обслуживание.

Привел всю свою семью и друзей и все остались довольны.

Однозначно рекомендую.
В
г. Киев
ip
Подяка Люмі-Дент
Оценка
 
5.0
У Травні у мене почалась зубна біль. Раніше я обслуговувалась у іншого лікаря у іншому стоматологічному кабінеті, але вони наразі не працюють. Тому вимушена була шукати іншу клініку. Через інтернет побачила, що є працююча стоматологія на моєму районі (Солом'янка) Люмі-Дент.

І вже після пройденого лікування готова ділитись враженнями.

Ставлю 5 зірочок за обслуговування, таке тепле і турботливе. Від ресепшину до лікаря.

Лікарі супер профі, була у терапевта та хірурга, так як мені потрібно було вилікувати 1 зуб та ще один врятувати невдалось, його я дуже запустила, тому вирішено було видалити. Болю я не відчувала від слова "взагалі" відчувала тільки турботу та гарне ставлення. Результатом я дуже задоволена.

Далі мені ще потрібне лікування і я без вагань стаю постійним клієнтом цієї клініки. Дуууже рекомендую.
LV
г. Київ
ip
Хорошая стоматология Люми-Дент в Киеве
Оценка
 
5.0
Хороший сервис, лечат по самым современным технологиям. Профессиональные врачи. Воспитанные и внимательные другие сотрудники. мне делали удаление двух восьмерок под нарокозом, просто спал и ничего не чуствовал. Ситавлю твердую пятерку, свою стоматологию я уже нашел.
Т
г. Киев