Люмі-Дент

 
5.0 (40)
970
Люмі-Дент
Описание :
У професійних клініках " Люмі-Дент ", що розташовані на Оболоні, у Позняках та Солом'янці можливо провести санацію ротової порожнини недорого та за допомогою комп'ютерних технологій. Можливо провести пластику вуздечки губ та язика, протезування зубів, пломбування та безліч інших процедур. Доступно ціни, професійні лікарі та уважне ставлення до кожного клієнта. На сайті є можливість ознайомитись детально з усіма процедурами та записатись на прийом.

Компания

Страна :
Украина
Город :
  • Киев
Контакты :
(044) 383 22 88

Рецензии пользователя

Рецензий: 40
Оценка
 
5.0(40)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Видалення зубів
Оценка
 
5.0
Була на видаленні зубів мудрості у лікаря хірурга Федоришина М. А. Враження чудові, професіональний підхід. Персонал уважний. Рекомендую.
І
г. Киев
ip
Дитяча стоматологія в Києві
Оценка
 
5.0
Задоволення відвідуванням дитячої стоматології Люмі-Дент. Просто найкращій підхід до дітей. ДАрують іграшку після лікування. Дитина вже питає коли знову підемо.
О
г. Київ
Стоматологія на Солом?янці
Оценка
 
5.0
Хочу порадити лікаря ортодонта Оборського Олександра. Швидке реагування і вирішення проблем/питань, які можуть виникати в процесі лікування. Все чітко, налагоджено і професійно. Прям дуууже раджу звернутись саме до нього)
М
г. Київ
Консультація стоматолога-хірурга
Оценка
 
5.0
Відвідала стоматологічну клініку Люмі Дент на Солом'янці. Була на прийомі у стоматолога Гнипа Віталія Володимировича. Обслуговуванням дуже задоволена все зроблено на вищому рівні. У цій клініці працюють справжні професіонали.
М
г. Киев
ip
Дитячий стоматолог
Оценка
 
5.0
Чудова клініка, дуже уважні до дітей - подарували подарунок. На прийомі дитині вмикають мультик, розповідають, які маніпуляції будуть робити, і відповідно дитина не боїться і без проблем відкрила ротик і провели огляд. Рекомендую
О
г. Киев
ip
Професійна стоматологія
Оценка
 
5.0
Дуже мені сподобалось і маю лише позитивні враженні після відвідування клініки "Люмі - Дент" на Солом'янці. Вона така велика і простора, багато місця і нічого на тебе не давить. Прємні дівчата на рецепшені і досвідчені лікарі!
Т
г. Київ
Оборський Олександр Миколайович
Оценка
 
5.0
Приємне враження від прийому в клініці Lumi Dent на Солом’янці. Рекомендую гарного та кваліфікованого лікаря Оборського Олександра Миколайовича. Супер лікар стоматолог ортодонт.
N
г. Киев
ip
Комфортне лікування зубів
Оценка
 
5.0
Проводила лікування зубів у Люмі-Дент за адресою Левка Мацієвича 2/4, лікар Кухар Ірина Дмитрівна дуже приємна, лікування пройшло комфортно, щиро рекомендую Люмі-Дент!
Л
г. київ
Хірург Гнип В.В. - справжній професіонал
Оценка
 
5.0
Неодноразово проходив лікування та видалення в Люмі-Дент на вул. Мацієвича 2/4 у Солом‘янському районі м. Києв. Сьогодні було видалення у хірурга Гнип Віталія Володимировича. Мої страхи були даремні - якість обладнання та професіоналізм лікаря та медперсоналу дозволили пережити операцію з мінімальним відчуттям дискомфорту. А ввічливість працівників - це додатковий бонус до приємного відчуття від процесу лікування.
В
г. Киев
ip
Чистка зубыв
Оценка
 
5.0
Зробили чистку в Люмі-дент. Сподобалось відношення. Приємні лікарі. Був у Горбецького Артема Васильовича. Дружина також лікується хоча боїться лікарів, але тут подобається.
Р
г. Киев
ip
Просмотреть все отзывы