Ваш Дом

 
5.0 (1)
213
Ваш Дом
Описание :
Сучасний меблевий центр з великим асортиментом та демократичними цінами на меблі.
Лівий берег Києва, район метро Лісова, навпроти Даринок.
Не забудьте завітати до нас відвідавши ТЦ Аракс, ТЦ 4room, ТЦ Діамант, ТЦ Марго, ТЦ Дом меблів, ТЦ Дрім Таун, ТЦ Домосфера

Компания

Страна :
Украина
Город :
  • Киев
Контакты :
0442069322

Фотографии

Ваш Дом
Ваш Дом

Рецензии пользователя

1 review
Оценка
 
5.0(1)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
ТЦ Ваш Дом оптимальний за асортиментом та цінами у Києві
Оценка
 
5.0
ТЦ Ваш Дім, на мій погляд, оптимальний за асортиментом та ціновими пропозиціями меблевий центр міста Києва!

Звісно, що існують доволі відомі ТЦ Аракс та ТЦ 4room які більші за площею, та позиціонують себе як більш гламурні центри. Але мені вже не 16 років, я у пошуках якісних меблів за оптимальною ціною, а не параду жінок з великими губами)

Можна ще додати ТЦ Діамант, ТЦ Марго, ТЦ Дом меблів, ТЦ Дрім Таун, Аракс в Ходосівці, космічну за цінами й форматом Домосферу - але все це ваш згаяний час, бо ці центри обирають або мережі які знаходяться у кожному ТЦ міста, або ті хто лупить таку націнку що то меблі за ціною авто.

Ваш Дом має більший відсоток меблів які не знайти в інших центрах столиці, а за цінами на однакові, чи майже ідентичні позиції, дисконт 30% у порівнянні з Аракс чи 4room. Стильну кухню я замовив у салоні Амелі, великий стиль та стільці підібрали в Аквародос, сантехніка для двох вбиралень буде з Rodos, м'які меблі жінка знайшла у Камелія груп, повністю укомплектували 3 спальні у салоні Sonata Mobel.

Зовсім поруч з ТЦ Ваш Дім господарський Епіцентр та французький Леруа Мерлен, два Новуса, Сільпо та Ашан в ТРК Проспект, а через дорогу Даринок, тому кожен знайде як провести час і буде суттєва економія на цінах меблів. Дуже раджу відвідати!
Ваш Дом
Ваш Дом
A
г. Київ