ТЦ Домосфера

 
1.0 (1)
221
ТЦ Домосфера
Описание :
Соціальна місія ТЦ Домосфера: підтримка української культури та традицій. Серед найзначніших соціально-культурних проектів: «Щирі», «Щирі. Кольори», «Щирі. Свята», «Заквітчані», «День української казки: Було де не було», «День українського супергероя». Завдяки цим проектам на підтримку українських музеїв та воїнів АТО було перераховано близько 610 000 грн.

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
+380673223957, Україна, Київ, Столичне шосе, 101

Фотографии

ТЦ Домосфера
ТЦ Домосфера

Рецензии пользователя

1 review
Оценка
 
1.0(1)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Адміністрація ТЦ Домосфера покриває російський бізнес
Оценка
 
1.0
Салон King Koil торгує російськими матрацами які видають за американські і європейські марки!

King-Koil та Grether & Wells видають за вироби США і це шахрайські дії з боку ТОВ Аскона Україна (але все на ФОПах які замінюються щомісяця).
Адміністрація ТЦ Домосфера проінформована, що у салоні King-Koil просто перешивають бірки і видають підроблені сертифікати щодо походження російськії товарів, але ТЦ Домосфера на це байдуже!

Директор ТОВ Аскона Україна, Куцопят Максим, переховується від СБУ та нацполіції яка розшукує його щоб вручити підозру у колабораційній діяльності.

ТОВ Аскона Україна це російська компанія ООО Аскона Век з міста Ковров яка багато років займається махінаціями і вводячи покупців в оману продає їм "американські/європе йські" марки матраців King-Koil, Serta, Sleep Proffesor, Jensen, Hilding Anders, Eco Line, Mediflex, Grether & Wells, Lordflex ' s

Всі ці товари насправді російського походження і виробляються на фабриці Аскона у місті Ковров. До країн ЄС ніколи і нічого виробленого на фабриці Аскона не експортувалось бо це контрофакт і підробка!!


+380673223957 Україна, Київ,
Столичне шосе, 101
ТЦ Домосфера
ТЦ Домосфера
A
г. Київ