Світ матраців

 
1.0 (1)
63
Світ матраців
Описание :
Світ матраців Чернівецькі бізнесмени які організували мережу магазинів меблів називають її феноменальною.
Феномен полягає в тому, що товари Массового і дешевого сегменту, українського виробництва, позиціонують і рекламують як товари з Німеччини, Італії, Швеції.
Додана вартість за вигадану країну походження яка асоціюється з якістю дозволяє отримувати надприбутки і спрямовувати їх на рекламу.

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
(044) 357-70-87 (099) 528-90-55 (067) 875-92-27 (093) 577-54-55

Рецензии пользователя

1 review
Оценка
 
1.0(1)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Світ матраців це дійсно український «феномен»
Оценка
 
1.0
У інших країнах Світ матраців за брехню у рекламі визнали б шахраями та засудили до самого банкрутства! А в Україні чернівецьки шахраї брешуть покупцям вигадуючи буль-які європейські країни походження українських матраців. Ну купили ви сюжет про свою «феноменальність» за 400 баксів на Г+Г і що?! Gutenkauf - це сарай у Дніпрі де проросійськи упирі штампують «німецькі» матраци. У цієї дніпровської вати Gutenkauf ще навіть сайт на руZком. Ну про якість відгуки дають все швидко зрозуміти.Munger - це власний гараж Світ матраців у Чернівцях де також штампують «Німеччину» і брешуть про це покупцям.Світ матраців це товари «гаражного» походження з брехнею про країну виробництва і сертифікатами якості від Photoshop
О
г. Львів