Leroy Merlin

 
3.0 (2)
728
Leroy Merlin
Описание :
Leroy Merlin - строительный гипермаркет низких цен. Покупатели могут уже приобретать товары для строительства, обустройства дома и сада.
Ассортимент гипермаркета состоит из товаров хорошо известных торговых марок таких как, Ceresit, Isover, Ursa, Metylan, Knauf, Sadolin, Kolorit, Kolo, Tarkett, DeWalt и др., а также из продукции собственного производства под лейблами: Dexter, Inspire, Spaceo, Axton, Artens, Luxens и т.д.

Компания

Страна :
Украина
Город :
  • Киев
Контакты :
+38 (044) 498-46-00

Рецензии пользователя

Рецензий: 2
Оценка
 
3.0(2)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Leroy Merlin підтримує росію
Оценка
 
1.0
Польська ініціатива «Загальнопольський бойкот Leroy Merlin» з’ясувала, що гіпермаркети французької компанії, не зважаючи на попередні запевнення, продовжують продавати товари з Білорусі та Росії. Через кілька днів «у відповідь» на закиди активістів описи таких товарів було змінено.
На початку березня компанія Leroy Merlin заявляла, що більше не імпортуватиме товарів із Росії та Білорусі. І все ж у середині квітня «Загальнопольський бойкот Leroy Merlin» (OBLM) виявив, що в асортименті магазинів у Польщі й надалі є російські та польські товари.
Представники Леруа Мерлен жалюгідно відреагували звінувативши у всьому своїх співробітників:
"Нещодавно ми переглянули товари російського, а також білоруського походження, які ще маємо в наявності. На жаль, у процесі сталася помилка з боку нашого працівника. Він вирішив, що оскільки ми не купуємо ОСП у Росії, то треба змінити країну походження на Польщу.

Нам дуже шкода, що склалася така ситуація, так не мало бути. Ми не хотіли нікого вводити в оману."

Компанію закликають бокотувати усі українські та Європейські чиновники та депутати!
А
г. Київ
Отличный магазин
Оценка
 
5.0
Профессионально занимаюсь ремонтами и затариваюсь только в Леруа, так как качество у них самое лучшее
Д
г. Киев