Doctor Son

 
1.5 (8)
491
Doctor Son
Описание :
СТОП! Лабораторія сну у Києві допомагає обрати матрац ПРАВИЛЬНО.
За допомогою єдиного в Україні ComforTest, ми за 10 хвилин визначимо, який матрац підійде саме вам та дозволить нарешті відчути на собі, що таке комфортний відпочинок!
Не зволікайте, запишіться на консультацію зараз, і прямуйте назустріч із найчарівнішими снами!

Компания

Страна :
Украина ( вся страна )
Контакты :
+380632332430

Рецензии пользователя

Рецензий: 8
Оценка
 
1.5(8)
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
Doctor Son и LORDFLEX’S это Харьковская вата
Оценка
 
1.0
Игарьок, ты можешь изображать из себя патриота отсиживаюсь теперь в Киеве, но мы же все знаем, что в деле ты русская консерва которая ждала русский мир в Харькове ходила на пророссийские митинги и принципиально вел все свои соцсети на русском до 23 года.
Лордфлекс это вымышленная марка которая десятки лет продается в России под итальянским соусом.
Тем кто читает этот текст и желает разобраться, что такое Курило Игорь и фэйковые российские марки достаточно загуглить Lordflex или внимательно посмотреть соцсети Харьковской консервы-игорька до 24.02.22
Вы увидите 1000 отзывов и объявление о продаже этой марки в России. Упоминание в европейском интернете единицы потому как все эти фэйковые объявления создавали маркетологи.
Отзывы на «итальянском» сайте сделаны с помощью Гугл переводчика и последние написаны год назад
ВВ
г. Харьков
Спростування з фактами для людей із хворою фантазією чи привіт МагнаГаву
Оценка
 
5.0
* ПРО ЛЮДЕЙ І НЕДОЛЮДЕЙ*
Вчора натрапив на відгуки в інтернеті на недосайтах, де одна ... неосвічена особистість під різними іменами (Стівен, Віолетта, Ванька Дурнєв тощо) пише гидоти різного формату про компанію DoctorSon та італійський бренд матраців Lordflex's, який ми представляємо.
Мені дуже не хочеться опускатися до цього низького рівня хамства, невихованої грубості та неосвіченості, але називати цю особистість "людиною" язик не повертається. Тож, скористаюся метафорою із світу тварин ?
У світі тварин, де є ЛЕВИ, звичайно ж є і дрібні шавки, які тільки те і роблять, що заздрять найкращим та найсильнішим. Але як би ті шавки не тявкали, Леви продовжуватимуть робити свою справу. Як кажуть: "Собака гавкає, а караван йде".
Ну а тепер, власне, сама історія з подробицями і фактами ⬇️⬇️⬇️
Тож, беріть попкорн та влаштовуйтеся зручніше ?
Живе собі на світі одна шавка, назвемо її, умовно, МагноГав, і є у неї малий бізнес. Той бізнес малий, і залишається малим, позаяк, нема у шавки ні ідей новаторських, ні думок вдалих. Виходить від тої шавки один лиш тявкання та заздрість до інших (тут радше було б задуматися, що потрібно щось робити, окрім, як смоктати лапу, але шавка такого не вміє).
І ось, приходить шавці в голову геніальна ідея:
"- А напишу я зараз купу негативних відгуків без жодного підґрунтя і фактів, що підкріплюють мою брехню! Та й зроблю це від різних людей, понаставляю оцінок-одиничок, і все! Справу буде зроблено! Так тільки я залишусь на цьому ринку!))"
Ну а тепер давайте по суті. Нижче я цитую відгуки і по справі їх розбираю.
Відгуків зібралося чимало (прикріплю скріншоти), але задля Вашої зручності я їх посортував у групи з цитатами і поясненням.
Поїхали?
?1. Перша група коментарів стосується того, що компанії DoctorSon та Італійський бренд Lordflex's є "торговцями рашистського миру" і товари завозяться з-за порєбріка.
✅️ Відповідаю: Компанія DoctorSon була створена та зареєстрована в Україні, українцями для українців в 2020 році. Ми не торгуємо рашистською продукцією, бо це суперечить нашій патріотичній позиції. А італійській компанії Lordflex's цього року взагалі виповнюється вже 55 років!
Ця офіційна інформація представлена на сайтах обох компаній і ми про це гордо заявляємо за кожної можливості!
Російська мова була видалена з нашого сайту одразу після початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну. І це було зроблено свідомо, аби культивувати українські цінності та сприяти розвитку української національної свідомості.
А в рашку ми і до того ніколи не продавали нашу продукцію.
? 2. Друга група коментарів стосувалася того, що наш магазин відкритий у Львівському кварталі, де двічі прилітали ракети.
І це, мовляв, доказ того, що ми працюємо від імени рашки.
✅️ Відповідь: Шановні, ну це ж навіть не смішно!
Сміятися з того, що ворог потрапив двома ракетами в квартал де знаходиться DoctorSon і люди втратили житло може тільки розумово відсталий. І так, ми продовжуємо працювати, бо тільки так ми разом можемо відновити те, що було зруйновано цими нелюдами.
Ми - не пацюки, які втікають з корабля. Ми продовжуємо функціонувати, відкривати нові філії, аби бути спроможними платити податки, донатити на ЗСУ та дарувати людям, втомленим від цього жаху, шанс на нормальний відпочинок.
? 3. Третя група коментарів стосується "вигаданої" гарантії на 10 років.
✅️ Відповідь: Ну, по-перше, компанія Lordflex's, продукти якої ми продаємо, дає гарантію у 15 років на свої продукти з обов'язковою заміною:)
А, по-друге, докозом цього є тисячі задоволених клієнтів, які вже скористалися своє гарантією ?
? 4. Четверта група коментарів стосується назви нашої компанії та відсилку до твора Стівена Кінга (цитата: "назвати салон назвою фільмів жахів з гнилими трупами та торгувати російським лайном - це суто російський маркетинг".)
✅️ Відповідь:
По-перше, дякуємо за порівняння з відсилку до Генія нашого сторіччя, який створює шедеври ?
А, по-друге, філософія Doctora полягає у тому, що коли у тебе щось болить - ти приходиш до лікаря, і він допомагає вилікувати проблему. А якщо у вас поганий сон - то ви приходите до Доктора Сон, якщо погане освітлення та болять очі - то у Доктор Світло тощо.
? 5. Коментар стосовно шикарних шоурумів взагалі не зрозумілий.
✅️ Відповідь: Це тепер показник поганої компанії, коли клієнтам надається найкращий сервіс? ?
Ми робимо усе можливе, щоб нашим любим клієнтам було затишно та комфортно у наших салонах. Саме тому ми прибрали растрові світильники, що осліплюють, коли лежиш на матраці, ми прибрали нудну і сіру касетну стелю, і вкриваємо наших клієнтів ковдрою піклування ?

? 6. Коментарі стосовно низького фаху спеціалістів нашої компанії.

✅️ Відповідь: Зазвичай, такий відгук надають з підґрунтям та поясненням, що саме не сподобалося. А порожні оклики МагноГава на кшталт такого - це просто нісенітниця.
Відповідь стосовно фаху наших співробітників ви можете отримати від реальних користувачів, які реально залишили відгуки у нас на сайті, а не фейковими полотнами від одного неосвіченого та хамського представника суспільства.

Більш того, наші співробітники щорічно проходять додаткове підвищення кваліфікації на фабриках. Звісно, що життя вносить свої корективи, і подорожувати до Італії, як ви розумієте, під час ковіду було неможливо. Тим паче, під час війни. Тому, ми проводили тренінги в онлайн-форматі, але це є обов'язковим для кожного, хто працює з нами.

? 7. Шавка постійно згадує про бренди Ascona (яка забезпечує 70% рашки) або King Koil (один з топових у преміум сегменті), асоціюючи нашу компанію з ними.

✅️ Відповідь: Що стосується King Koil - то дякуємо, ми працюємо над тим, що наша українська компанія стала такою ж всесвітньо відомою. Що стосується рашківської аскони - повторюю, ми не співпрацюємо з агресором і його жителями, бо хароших руських - нема.

? 8. Відгук від "Юрія"-МагноГава і, як завжди, до сміху неуважний, про відсутність фото нашої продукції.

✅️ Відповідь: Якби цей вигаданий Юрій хоч раз був у нас, то зміг би ознайомитися і з фото, і з відео з фабрики, які крутяться в салонах 24 години на добу, аби надати любим покупцям максимальну інформацію.

І тоді б він точно знав, чому ми - номер #1, ну або чому сайт та каталог оновлюється кожні 5 років. Тому саме наступного року на нас чекають новинки ?

Шавка дуже заздрить, що в 21 столітті є технології за прикладом iphone або Tesla, а є такі медичні прилади як ComfortTest - розроблений медиками тест, спеціально для Lordflex's. Це тест, який за допомогою спеціальних алгоритмів допоможе Вам обрати найкращий матрац для комфортного сну. І більше не потрібно тицяти пальцями в небо, як у кам'яному віці.

? 9. Пишуть про те, що сторінка італійської компанії відкривається мовою загарбника.

✅️ Відповідь: Стартова сторінка з'являється тією мовою, відповідно до того, з якого регіону на неї заходять, тому що української мови, на жаль (але це тільки поки) на сайті немає. І це свідчить про те, звідки людина заходить ?

? 10. Моє улюблене: дизайнер Віолета в одному відгуку, а в іншому вона ж Аліна (але їй можна пробачити, вона ж особистість творча) пише, що їй, як дизайнеру заплатили не 50% комісії, а всього лише 40%.

✅️ Відповідь: Такої комісії немає у жодного підприємця. Тож нехай буде вдячна за свої вигадані 40 відсотків! ?
До речі, думаю після такої реклами і таких цифр дизайнерів у нас стане значно більше))

? 11. Що стосується реєстрація домену Lordflexs

✅️ Відповідь: Якщо зайти на Lordflexs.com і зайти розділ представництв можна побачити, що їх можна купити в 34 країнах і в яких саме салонах.

? 12. Коментарі стосовно логістики з рашки

✅️ Відповідь: Людина настільки далека від логістики, що вона навіть не знає, що матраци прибувають не тільки через Нову Пошту до неї в салон. А є представник, як-от DoctorSon, яка сама завозить з Італії і дає заробити саме українським транспортним компаніям.

? 13. Коментарі стосовно нашого слогану: "Гарний сон допомагає життю! "

✅️ Відповідь: Наш слоган, як і компанія, був створений для українців та їх гарного самопочуття. В будь-якому разі, це набагато краще, аніж Ваше, Віолетто-Аліно-Ванько-МагноГаве "ГАВ-ГАВ-ГАВ"!
? 14. Коментарі щодо статистики продажів в рашці.
✅️ Відповідь: Шановний МагноГаве, ми не продаємо наші товари у країну-агресора. А з таким успіхом вигадування статистики, ви можете піти далі у вашому креативі і вигадати статистику продажів на Марсі, на Юпітера або на Сатурні ?

Цікаво, що всі відгуки з Києва)) Тому що ця шавка думала, що вона одна залишилася в Харкові)
Але тут у листопаді запускається Харків і що ми бачимо? Вигаданий Володимир з'являється з новим коментарем і вже пише про Харків.
Збіг - не думаю!

Там ще багацько коментарів, але, думаю, що ідею Ви вловили ?

Жаль, що вам, нешановний шавка, до наших успіхів ніколи не дотягнутися, а заздрість - це погане почуття. Плекайте краще любов до України.
В силу мого виховання, я не витрачатиму гроші на помсту шавкам. Їх і так боженько зробив убогими. А заощаджені гроші завдачу на ЗСУ так як #ВІРЮвЗСУ ??

Слава Україні! Героям Слава! ??

✅️✅️✅️
Висновок байки такий:
* Інтернет дав ідіотам можливість бути почутими
* Якщо тобі плюють у спину - це означає, що ти йдеш попереду.

Завжди ваш,
Курило Ігор,
CEO and founder компанії Doctor Family

Додаткова інформація (факти):

Домен:
домен lordflexs зареєстрований у 1999 році в Італії
домен doctorson зареєстрований у 2019 в Україні

Історія:
https://www.lordflex.com/azienda/?lang=ru

Сертифікати:
https://www.lordflex.com/?lang=ua

Локація:
Via Carrara, 11 - страда статей 360, км. 23, 00, 60030 Serra De' conti AN, Італія

Фото:
https://www.google.com/search?q=lordflexs&oq=lordflexs... :7437484303708660337,rc_q:lordflexs, ru_gwp:0%252C7,ru_q:lordflexs, trex_id:WSWqi&lpg=cid:CgIgAQ%3D%3D

Відео:
https://youtube.com/@lordflexssrl46
D
г. Харків
Lordflex’s від DoctorSon це бізнес орків
Оценка
 
1.0
Побували в магазині Доктор сон на Глибочицькій і замість італійських матраців Lordflex побачили там російські матраци Аскона.
На російських матрацах орківські бізнесмени перешили бірки і нормально торгують далі!
Lordflex це «елітний» клуб для ЛО…ІВ які купували «американські» King Koil та Serta які насправді вироблялися на російському городі Ковров ООО Аскона-Век
Т
г. Київ
Lordflex матраци для орків та орчих
Оценка
 
1.0
Ви просто подивіться на той «італвюійській» сайт - там не вистачає балалайки та ведмедів…
Російські маркетологи настільки сурові що навіть на «глобальному» сайті вигаданої з нічого італійської марки вони впхнули російську мову та перелік магазинів лише на росії)))
Продажі лише на росії матраців (жодних згадувань про Італію).
Всі російськи сайти просто завалені Лордфлексом, а от у топ 10 Європейських марок жодного згадування про марка Lordflex - чому?
Тому ще це продукт російських маркетологів.
Сиділи орки та орчихі на Харківщині з цими шидеврами і чекали на руЗкий мир, а тут чогось приперлись до Києва зі своє дичиною!
Т
г. Київ
ip
Doctor Son та Lordflex - Боже, яке ж воно конч…
Оценка
 
1.0
Цей магазин з назвою фільму жахів по Кінгу: Doctor Son - продає матраци неіснуючої марки Lordflex s
Вони настільки нещасні що публікують дичину у стилі орків!
Російські маркетологи в черговий раз пробивають дно…
Реклама з текстом: Ти любиш засинати з тим кого любиш - баба засинає з пачкою купюр по 50 євро
Це дно!
Г
г. Київ
ip
Doctorson - Lordflex's = це російська Аскона, Марка номер 1 на росії!
Оценка
 
1.0
Дорогою з роботи колежанка хотіла заїхати у салон Doctorson у Львівському кварталі (так, саме туди куди двічі прилітали ракети).

Колежанка шукає матрац і тому реклама Lordflex's причепилася до неї на фейсбуці. Саме так вона знайшла цей "геніальний" салон Доктор Сон по Стівену Кінгу)))

Назвати салон назвою фільмів жахів з гнилими трупами, розмістити у комплексі куди кілька разів прилітали ракети й торгувати російським лайном вигаданих марок - це суто російський маркетинг!

Слоган: "Гарний сон допомагає життю!" - вам це не схоже на "Спите чтобы жить!" від російської Аскона, Марки номер 1 на росії!

Всі ці "лабораторії сну", та продаж подушок з Аліекспрес з націнкою 900% в Україні виглядає дуже дибільно, дуже тупо і ватно... Це маркетинг для орків, але проросійські автори салону Doctorson не можуть виїхати своїми мізками з росії і продовжують парити це російске лайно від російської Аскона!
М
г. Київ
Прочел единственный отзыв j Lordflex's в гугле и побежал покупать)))
Оценка
 
1.0
Чтобы вы понимали что покупаете вашему вниманию единственный отзыв на российской странице google о матрасе Lordflex's Elisir за 2000 долларов США:


Итак, по поводу матраса Elisir... Покупался он 5 января 2015 года на Курской за 145 тысяч, размер 190 на 200.
Фирму порекомендовали в мебельном салоне, где заказывали кровать. Надо сказать, что по ощущениям матрас был прямо-таки шикарен для нас с мужем. Любовь с первого взгляда. К сожалению, спустя ровно 4 года службы мы стали "скатываться" каждый к своему краю. К слову, мой вес 54 кг, супруга - 80 кг.
Вроде как срок службы матраса Lordflex заявлен не менее 10 лет, поэтому я решила обратиться в представительство. В ответ меня спросили переворачивали ли мы матрас и снимали ли мы чехол - на что я ответила, что да переворачивали (но не уточнила как именно) и нет, чехол не снимали. Тогда Оксана указала мне на рекомендации, где чёрным по белому написано, что нашу модель матраса не обязательно полностью переворачивать (но и не запрещено, тк матрас заявлен как двусторонний) - достаточно перевернуть чехол. Оксана также предположила, что мы положили матрас стороной "мемори" вниз надолго и она расплющилась. Таким образом, Оксана явно хотела подловить нас как людей, кто неправильно эксплуатировал матрас... Но здесь вышло два существенных на мой взгляд промаха: первый - это то, что переворачивать матрас не запрещено, тк он двусторонний и второй - это то, что переворачивание в моём понимании это голова-ноги, как раз как рекомендует производитель, а сторона "мемори" как раз наша любимая, из-за которой мы его и купили, поэтому нет - этой стороной вниз он не лежал.
Замечу, что из толщины в 23 см матрас расплющился до 18 см, фото я приложила к письму в представительство. Посмотрим, что на этот раз придумает Оксана. Дело в том, что мы уже смотрели другие фирмы, у которых подобные метаморфозы являются поводом к рекламации и замене изделия, но как я поняла, Lordflex практикуют переписку и поиск причин, почему их прекрасная продукция вдруг пришла в негодность. История ещё не закончилась, но выводы о качестве и отношении этой конторы к клиентом уже можно сделать.
Надеюсь мой отзыв кому-нибудь пригодится...
И
г. Киев
Матраци Lordflex від Doctorson це класика руЗького маркетингу
Оценка
 
1.0
Все ніби по методичці Аскона:
- італійська/швецька/американська марка матраців;
- обов'язкові 50-100 років казкової історії видуманої марки;
- як завжди "нанотехнології" і куди ж без "анала гавнет";
- дуже типовий вигляд сайту для всіх неіснуючих марок Аскони (подивиться той же "америнський" King Koil 1800 якогось року і порівняйте з Lordflex = робив один дизайнер)crazy;
- завжди лабораторії сна, академікі Дікули (сбухані алкащі) чи якісь доктора у халатах як у російської марки Mediflex;
- шикарні шоуруми як у видуманої американської марки King Koil (наспраді її не існує у США а матраци клепають у мімті Ковров на росії).

А тепер, що стосується Lordflex:
- ip реєстратора сату "Lordflex ком" з росіїrussian_ru;
- стартова сторінка "італійського" сайту на руЗькомrussian_ru;
- італійська на сайті з сотнями помилок - бо перекладали на італійську через гугл перекладачdrinks;
- всі відгуки на гугл сторінці "Lordflex ком" виключно на рузьком russian_ru;
- московська гугл-сторінка "Lordflex" з одним відгуком москвичке про те, що цеі матраци Лордфлекс відверте лайноcrazy (а нічого зробити москалі не можуть бо гугл заблокував гугл-відгуки для росії)))) ахахаха;
- зараз ці москальські товари почали продавати під італійськім соусом у Києві через харківського ФОП Курило Ігор Ігоревича (ІНН 3042813311, 61001, Харків, вул. Плеханівська, буд 2/5, +380632332430)
- назвали "Хфірму" геніально як і все російськеrussian_ru - Doctor Son mlol

Що стосується неймінгу на росії, а саме "Doctor Son":
- Doctor Son / Доктор сон / Doctor Sleep (загугліть самі) = це моторошний фільм жахів від Стівена Кінга;
- назвати салон матраців іменем фільму жахів у якому у сни приходять гниючи мерці???good
- всіх чекають у салоні російськіх матраців під назваю фільму жахів - Doctor Son (Київ, ЖК "Львівський Квартал", вул. Глибочицька, 13);

Далі зроблю скрін і текст відгуку про матраци Lordflex з Московії
Г
г. Київ