Host4Biz

 
5.0 (56)
766

Рецензии пользователя

Рецензий: 56
Оценка
 
5.0(56)
Профиль компании
Оценки (чем выше оценка, тем она лучше)
Оценка
Отзывы
Комментарий
56 результата(ов) - показано 1 - 10
1 2 3 4 5 6
Сортировка
Задоволений якістю обслуговування
Оценка
 
5.0
Компанія Host4.biz надає надійні та швидкі послуги хостингу. Я орендував їхній пакет "Бізнес" та задоволений якістю обслуговування. Сайт завжди доступний, без перебоїв у роботі. Підтримка працює оперативно та професійно, відповідають на запитання швидко та допомагають у вирішенні проблем. Також сподобався інтерфейс панелі управління - зручний та зрозумілий. Рекомендую Host4.biz як надійного провайдера хостингу.
ОР
г. Чернігів
Рекомендую
Оценка
 
5.0
Рекомендую цих хлопців, тому що вони пропонують широкий вибір планів хостингу, щоб задовольнити різні потреби клієнтів. Крім того, компанія надає можливість настроювати сервери під специфічні вимоги. Я прискіпливий до деталей, але тут мені догодили повністю.
П
г. Львів
Оцінка 5+
Оценка
 
5.0
Хочу сказати дякую, що перенесли мій сайт всього за добу, ще й безкоштовно. Хостингом я повністю задоволений, працює стабільно, без лагів та проблем. Ставлю 5+, вони на це заслуговують.
ЛЛ
г. Суми
Host4Biz мне порекомендовали
Оценка
 
5.0
Host4Biz мне порекомендовали, поэтому я обратился сюда с определенными критериями и ожиданиями. По итогу их оправдали и за это отдельное спасибо. Здесь каждый сможет найти то, что подходит ему, потому что есть большой выбор пакетов, а если заказывать их на несколько месяцев или год вперед, то еще и по неплохой скидке получаются. 
ЕД
г. Киев
Хостинг от host4.biz в первую очередь это надежность и качество
Оценка
 
5.0
Хостинг от host4.biz в первую очередь это надежность и качество. Они предлагают широкий спектр услуг, не только хостинги, но и VPS, управление доменами и многое другое. Услуги у них качественные, лагов и проблем в работе ни разу не замечал, при том что цена вполне адекватна. Подобрать подходящий пакет услуг помогает менеджер, отвечают они всегда быстро.
ЛЖ
г. Киев
Задоволений
Оценка
 
5.0
Я орендував VPS у польській компанії Host4Biz для нового інтернет-магазину та повністю задоволений. Підключили мене швидко, робота безперебійна. Зараз ще на стадії розробки у мене декілька сайтів, домени теж тут взяв.
Б
г. Івано-Франківськ
Компания мне нравится
Оценка
 
4.0
У меня было пару ошибок с хостингом от Host4Biz в самом начале, но решили их быстро. Хорошо что у них есть поддержка на русском языке. Обратился к ним и мой сайт через 15 минут был снова доступен.
Т
г. Киев
VPS задоволений.
Оценка
 
5.0
VPS задоволений. Перший раз звернувся сюди ще влітку, потім була пауза кілька місяців, але з осені стабільно продовжую послугу. Все ОК.
О
г. Київ
Хостинг отличный
Оценка
 
5.0
Хостинг отличный, работаю на нем уже год и никаких проблем не было. Сайт мой всегда доступен и быстро прогружаются страницы, я ставлю ему 10 из 10)
В
г. Одесса
Ціни на тарифи тут адекватні
Оценка
 
5.0
Ціни на тарифи тут адекватні, дешевше ніж у багатьох конкурентів. Але працює хостинг дуже гарно, у мене за пів року ні одного глюку не було, сайт завжди у доступі, та працює швидко. Компанію можу рекомендувати, сервіс тут дійсно європейський.
МЛ
г. Миколаїв
56 результата(ов) - показано 1 - 10
1 2 3 4 5 6